افزونه ي ثبت نام و ورود كاربران وردپرس

افزونه ي ثبت نام و ورود كاربران وردپرس

آموزش ساخت ساعت ديجيتال
آموزش ساخت ساعت ديجيتال
آموزش ساخت ساعت ديجيتال

آموزش افزونه

افزونه theme-my-login.6.4.9 افزونه ايست كه با نصب و فعال سازي آن كاربران شما با ورد به سايت شما بايد ثبت نام نمايند تا بتوانند به طوز كامل از محتويات سايت شما استفاده نمايندخش ورود و عضویت در وردپرس یکی از مهم ترین بخش های موجود در هسته وردپرس می باشد که با امکانات اولیه و ساده توانسته است نیاز بسیاری از کاربران وردپرسی را برطرف نماید که البته افزونه های مکمل زیادی بر اساس همین امکان موجود در هسته وردپرس طراحی و توسعه یافته اند. بخش ورود وردپرس با تنظیمات پیشفرض طراحی شده است که ممکن است بسیاری از کاربران نیاز به شخصی سازی ظاهر و حتی قابلیت های آن داشته باشند که در اینصورت باید دست به کد های موجود در هسته وردپرس ببرند که برای همه ی کاربران امکان پذیر نمی باشد. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قادر به شخصی سازی و سفارشی سازی فرم ورود و عضویت در سایت وردپرسی خود خواهید بود.در ادامه با ما و آموزش شخصی سازی فرم ورود وردپرس با افزونه Theme My Login همراه باشید.

 

شخصی سازی فرم ورود وردپرس با افزونه Theme My Login

افزونه Theme My Login یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به شخصی سازی فرم ورود وردپرس خود خواهید بود؛ این افزونه موفق توانسته با نصب بیش از ۱۰۰,۰۰۰ مورد و کسب امتیاز ۴٫۵ رضایت کاربران زیادی را جلب نماید. برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی آن از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس نمایید. پس از نصب بخشی به نام TML در منوی پیشخوان شما ظاهر می شود که می توانید از طریق آن به تنظیمات افزونه دسترسی پیدا کنید:

دانلود افزونه

افزونه  theme-my-login.6.4.9 افزونه اي براي ثبت نام و ورود كاربران وردپرسبعد از نصب و فعال سازي افزونه  به قسمت پيشخوان ورد پرس شما  گزينه اي اضافه مي شود به نام tml  روي آن كليك كرده  و درقسمت عمومي تيظمات رابه دل خواه انجام دهيد  و بعد از ذخيره از آن خارج شويد براي تست عملكرد افزونه  از مرورگر ديگري غير از اين  مرورگر استفاده نماييد  كه سايت شما در آن فعال نباشد

دانلود افزونه

آموزش ساخت ساعت ديجيتالي

 

 

افزونه ي ثبت نام و ورود كاربران وردپرس

ساعت ديواري

 

 

افزونه ي ثبت نام و ورود كاربران وردپرس

افزونه ي ثبت نام و ورود كاربران وردپرس

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 87 = 89